Bilboardová kampaň IEM v sebe nesie silné posolstvo!

Ak hľadáte kvalitu a ten najvyšší stupeň spoľahlivosti, Inštitút estetickej medicíny v Pezinku je nepochybne tou správnou voľbou. Vedia to i viaceré známe tváre zo slovenského šoubiznisu, ktoré sa tak neváhali zapojiť do najnovšej billboardovej kampane renomovanej kliniky krásy.

 

Takmer stovka osôb rôznych profesií, veku a spoločenského postavenia, podporila najnovšiu kampaň IEM s cieľom prízvukovať verejnosti jediné: Krása je naozaj pre všetkých! Toto posolstvo sa Inštitút estetickej medicíny v Pezinku chystá už v najbližších hodinách šíriť na dovedna 160 billboardoch nielen s tvárami známych krások a šarmantných mužov, ale i tých, ktorí by svoj každodenný život bez bleskov fotoaparátov a zvedavých kamier nevymenili za nič na svete.

 

Gro tejto krásnej myšlienky pretavila do fotografií uznávaná fotografka Stanislava Hricová, ktorá patrí na Slovensku k absolútnej špičke. „Práca na kampani bola časovo náročná, ale na druhej strane veľmi zaujímavá. Celému tímu vďačím za skvelú symbiózu. Do tvrdej driny bola v správnom pomere primiešaná eufória z mnohých náhodných stretnutí a mňa po poslednom zábere premkla zvláštna nostalgia. Bola to skvelá spolupráca a máte sa na čo tešiť!“, prezradila na margo veľkolepého projektu sympatická Stanka.

 

Od znamienok po vyladenie vrások

Presne také sú mnohé (nielen) známe ženy, ktoré si služby IEM nevedia vynachváliť. Skvelá

herečka Dada Dudašová prišla na kliniku s jasným cieľom: “Priznávam, že som dlhodobo zanedbávala svoju pokožku, čo sa samozrejme postupne odzrkadlilo na mojej pleti. Začala byť vysušená, ochabnutá, s rapídne pribúdajúcimi vráskami. Po istej dobe som sa vrátila na televíznu obrazovku a to, čo som tam videla, ma nakoplo k tomu, aby som začala so sebou niečo robiť.” Známe Slovenky sa totiž o svoj zovňajšok príkladne starajú a ani Dada nechce ostať v tomto smere za nimi.

 

Miss Universe SR 2013 Jeanette Borhyová prednedávnom v IEM absolvovala malý estetický zákrok, ktorý rovno poňala aj ako vhodnú prevenciu: “Konečne som sa zbavila mojich mnohopočetných znamienok, ktoré som mala na tele. S výsledkom som maximálne spokojná.”

 

Slovami chvály nešetrí ani Monika Haklová, ktorá na klinike vôbec ako prvá podstúpila nechirurgický remodeling vonkajších ženských intímnych partií a taktiež má za sebou hneď niekoľko zákrokov s výplňovými materiálmi: „Nie je hanbou priznať si svoje nedostatky, veď v dnešnej dobe ich možno tak jednoducho odstrániť. Presne to by som chcela odkázať všetkým ženám, ktoré so sebou sústavne nie sú spokojné.“

 

Toho dôkazom je i pani Jarmila (60): „Nežijem na vysokej nohe, no napriek tomu financie, ktoré v IEM investujem do seba, rozhodne nepovažujem za vyhodené. Ten pocit, keď po tej či onej terapii odchádzam z ambulancie pani doktorky Pallovej ako znovuzrodená, býva na nezaplatenie. Nedávno som využila špeciálnu zľavu a absolvovala ošetrenie ULTHERA, ktoré zo mňa urobila úplne nového človeka. Podľa mňa je dôležité, aby sa o seba ženy starali v každom veku. A tie komplimenty po tej päťdesiatke zo strany mužov aj väčšmi ocenia, verte mi. (smiech)“

 

Módna návrhárka Jana Jurčenko zas estetickú medicínu vníma ako šancu plniť ženám sen o večnej mladosti a celkovej spokojnosti: “Hovorí sa, že človek, ktorý nie je sám so sebou spokojný (aj keď sa mnohokrát jedná len o maličkosti) a neverí si, ťažie sa presadzuje a posúva vpred. Mňa teší, že v súčasnosti existujú rôzne možnosti, ako tieto „nedostatky“ odstrániť a svoj život tak výrazne skvalitniť.“.

 

Starostlivosť a prevencia na prvom mieste

Estetická medicína prežíva vo svete veľký boom a neinvazívne zákroky sa tak prirodzene stali celkom bežnou prevenciou proti starnutiu. Účinky botoxu na sebe vyskúšalo mnoho známych tvárí, no viedli ich k tomu diametrálne odlišné pohnútky.

 

Moderátorka Barbora Rakovská sa o seba začala precíznejšie starať počas tehotenstva. “Samotný pôrod, ako aj nejaké tie kilá navyše vedia urobiť aj na tej najkrajšej žene svoje a preto si myslím, že dať sa dokopy po bábätku je úplne prirodzené. Niekedy len cvičiť nestačí a potom treba navštíviť odborníkov. Som rada, že ja jednu úžasnú odborníčku poznám a vrelo všetkým IEM odporúčam.”

 

Aj mladá mamička Vladimíra (27) sa k prvej návšteve IEM odhodlala po pôrode jej zatiaľ jediného synčeka: „S niektorými partiami na tele si nevedia poradiť ani činky v posilňovni. Športujem, zdravo sa stravujem, pravidelne chodievam na masáže. U Alenky som však vyskúšala kryolipolýzu a napriek varovaniam či odhováraniam tých, ktorí o nej zatiaľ len čítali, musím povedať, že výsledok ma veľmi príjemne prekvapil! Naozaj ho totiž vidno.“

 

Dokonalé telo a tvár stále predvádza i dvojnásobná mamička a modelka Simona Brnová Slobodníková: “Ako každá žena sa starám o svoje telo a pleť, takže podieľať sa na kampani bolo pre mňa potešením. Teším sa na procedúry, ktoré ponúka tento inštitút. Hoci na tvári zatiaľ nemám žiadny invazívny zákrok, rada si nechám poradiť v starostlivosti o pleť a telo.”

 

Aj muži milujú IEM

Súčasťou veľkolepej kampane sú nielen krásne ženy a dámy, ale aj muži ktorí rovnako dbajú na kvalitnú starostlivosť o svoje telo a pleť. Módny návrhár a fotograf Lukáš Kimlička, ktorý si nechal na klinike aplikovať botulotoxínom na korekciu nadmerného potenia a absolvoval i odstránenie výrastkov kože Co2 laserom je mimoriadne spokojný. “Krása je pre všetkých a som naozaj rád, že žijeme v dobe, kedy nám estetická medicína umožňuje nielen lepšie vyzerať, ale sa aj cítiť. S pochvalou rastie sebavedomie a so sebavedomím aj úspech v živote.“

 

Kvôli práci modela sa musí pravidelne udržiavať vo forme aj ďalšia z mužských tvárí kampane. Českého modela agentúry Elite Daniela Vojtěcha, známeho svojím drsným pohľadom, môžeme vidieť na kampani prvý krát s letmým úsmevom: “Modeling si vyžaduje, aby som bol stále v tej najlepšej forme. Mám rád kvalitnú starostlivosť o pleť a telo, preto som sa zveril do rúk Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku.”

 

Známy herec Jozef Vajda, ktorý absolvoval na klinike hneď niekoľko ošetrení Oxygenesis, si potrpí na výbornú kozmetiku a masáže: ”Koža pokrýva najväčšiu časť nášho tela a starostlivosť o ňu by mala byť samozrejmosťou pre každého.” Známu kliniku navštevuje aj moderátor Michal Sabo, ktorý sa doslova za pár minút konečne zbavil dávneho  problému: “Alenka mi pomohla zbaviť sa deficitu, s ktorým som vďaka rodinnej predispozícii bojoval dlho. Konečne nevyzerám ako smutná panda s kruhmi a vačkami pod očami.

 

Estetická medicína v súčasnosti otvára neobmedzené možnosti a pomáha riešiť nielen sen o večnej mladosti, ale vytvárať i duševnú rovnováhu. Žena sa tak cíti nielen krásna, ale aj spokojná a sebavedomá,” uzatvára moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská.

 

Dojatie i hrdosť zároveň

MUDr. Alena Pallová je nadšená s podporou mnohých známych tvárí i ďalších klientok, ktoré sa jej pomerne za krátky čas podarilo získať: “Vždy som tvrdila, že vek je len číslo. Veď estetická medicína sa každým rokom posúva vpred priam míľovými krokmi a ja som nesmierne šťastná, že môžem svojich klientov pravidelne oboznamovať s absolútnymi novinkami a zároveň im navrhovať tie najefektívnejšie riešenia ich estetických problémov. Všetkým bez rozdielu, pretože krása je tu jednoducho pre všetkých!

Komentáre

komentárov